Про компанію

Про компанію

Ефективно повертаємо кошти
Показники нашої роботи
Наша місія
ТОВ «Кредит Борг Солюшенз» використовуючи сучаснi пiдходи та моделi з врегулювання заборгованості не тiльки ефективно повертає кошти клієнтам, але одночасно з цим, допомогає знайти вихід з складної ситуації для кожного позичальника. Наші принципи базуються на:
• відповідності етичним і юридичним нормам
• клієнтоорієнтованому підході
• висококваліфікованому сервісі
Переваги
Ми - досвідчені спеціалісти
Більш 10 років досвіду стягнення боргів різної складності, в тому числі в умовах відсутності офіційно зареєстрованого майна у боржника
Витрати сплатить боржник
Витрати на наші послуги можуть бути стягнуті з боржника разом з основним боргом і штрафними санкціями
Винагорода відповідно результату
Наша винагорода безпосередньо залежить від результатів нашої роботи
Все офіційно
Тільки офіційні договірні взаємовідносини
Працюємо в різних країнах
Ми працюємо не тільки по Україні, але і за її межами, тому перебування Боржника за кордоном - не проблема
Результат
Отримання замовником суми боргу і компенсацій
Правова інформація
Правове регулювання діяльності по стягненню проблемної заборгованості
До основних нормативно-правовим актам, на підставі яких діють колекторські компанії, відносяться:
• Конституція України;
• Цивільний кодекс України;
• Цивільний процесуальний кодекс України;
• Закон України «Про виконавче провадження»;
• Закон України «Про банки і банківську діяльність»;
• Закон України «Про захист персональних даних»;
• Закон України «Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України».
Чинний класифікатор видів економічної діяльності (КВЕД) ДК 009: 2010, затверджений наказом Держспоживстандарту України № 457 від 11.10.2010 визначає «колекторську діяльність» під класом № 82.91 «Діяльність агентств по стягненню платежів і бюро кредитних історій», який включає в себе стягнення платежів на вимогу або грошових переказів на користь клієнтів», таких як стягнення рахунків або боргових зобов'язань.
ТОВ «КРЕДИТ БОРГ СОЛЮШЕНЗ»
Ідентифікаційний код юридичної особи: 43328894;
Дані про реєстраційний номер платника єдиного внеску: 10000001665236.

Компанія Сreditdebt: коли повернення грошей перестає бути проблемою

Якщо ви зараз читаєте цей текст, значить, ви зіткнулися з необхідністю примусового стягнення боргу і не знаєте, як зробити повернення коштів без сторонньої допомоги. А ще це означає, що ви звернулися за адресою. Компанія Сreditdebt - це відмінне місце, куди звернеться по поверненню боргу можна в будь-якому місті України, будь то Дніпро, Харків, Київ чи будь-який інший населений пункт. Команда фахівців з багаторічним професійним досвідом допоможе повернути кредит від фіз- і юр. осіб, зберігаючи повну конфіденційність клієнтів. Сама ж процедура стягнення не зажадає від вас ніяких додаткових зусиль, крім надання потрібної інформації.

Коли нічого не допомагає, допоможе Creditdebt

Коли між позичальником і кредитором виникає повне нерозуміння, сума боргу продовжує зростати, а наявності розписки і навіть погрози фізичної розправи (а таке теж трапляється досить часто) не призводять до бажаного ефекту, знадобиться допомога стягнення боргу від третьої сторони. У нашому випадку - агентство Сreditdebt, де можуть знайти рішення навіть для самих складних і заплутаних питань.

Процес роботи колекторів компанії на перших етапах зводиться до наступного:
• доступне і об'єктивне пояснення вимоги про повернення боргу сторонам;
• детальний опис позиції, в яких вони знаходяться;
• надання реальної оцінки ситуації, що склалася;
• опрацювання оптимального пропозиції по процедурі стягнення боргів для клієнта з мінімальними витратами часу.

У разі продовження опору з боку боржника, фірма змінить форму і порядок стягнення боргу і вимоги, що пред'являються, що підвищить гарантію позитивного вирішення питання в сторону клієнта.

Не буває безвихідних ситуацій - бувають безграмотні колектори

Гроші, а точніше їх відсутність, можуть привести бізнес навіть найуспішнішого підприємця до банкрутства. І не обов'язково через падіння акцій або кризи. Банальна відмова оплати наданих компанією послуг або товарів, зневага замовником умовами договору, виплата незначної частини позики або повна відмова від виплат - вага це призведе до необхідності стягнення заборгованості боргів і звернення до команди професіоналів.
Незалежно від форми власності, заборгованість залишається такою до моменту її повного погашення боржником. І яким би не був порядок стягнення боргів в Україні, замовника буде цікавити тільки кінцевий результат і якість виконаної роботи.

Щоб виправдати довіру клієнтів, Сreditdebt озброїлися кращими експертами і виконали величезну роботу, щоб перевага співпраці з нами не викликали сумнівів. Тому сьогодні наше агентство надає наступний спектр послуг та має такі переваги перед конкурентами:

• стягнення боргів через банкрутство;
• регулярне оновлення актуальних контактів з боржника;
• пошук контактів пов'язаних з позичальником осіб;
• оновлення контактної інформації по боржнику і пов'язаним з ним особами через соціальні мережі;
• позасудове стягнення боргів;
• самостійний збір і оформлення всіх необхідних документів для відкриття судового провадження;
• відкриття судового та виконавчого провадження;
• проведення особистих зустрічей з позичальниками;
• виїзд на об'єкти нерухомості;
• збір пакету необхідної інформації по предмету застави;
• стягнення частини боргу;
• побудова і ведення комунікація з ВДВС.

Додатково повернення грошового боргу контролюється спеціальною автоматизованою системою через розсилку регулярних нагадувань позичальникам про необхідність здійснення виплат або повного погашення заборгованості. Тому для Сreditdebt черговість стягнення боргів не має значення - кожен клієнт завжди знаходиться в полі зору колекторів, його питання залишаються першочерговими, чому стягнення боргів в Харкові, Києві чи іншому місті країни не буде відкладатися до чергового нагадування з боку замовника.

Ціни на послуги

Назвати точну вартість послуг Сreditdebt неможливо з однієї простої причини - кожен випадок унікальний і вимагає індивідуального розгляду. Але ось що можна сказати з 100% упевненістю, так це те, що стягнення боргів тут здійснюється професіоналами своєї справи.

Про якість послуг, що надаються сама за себе говорить ситуація, коли позичальники, з якими ми стикалися в ході вирішення питань колишніх або нинішніх клієнтів, через деякий час самі ставали нашими новими замовниками.
Семен Матухно
CEO, Credit Debt Solution
Вітання ! Мене звуть Семен Матухно. Розуміючи високу потребу ринку фінансових послуг в якісному сервісі по стягненню боргів, ми заснували компанію Credit Debt Solution, зібравши команду справжніх професіоналів.

Ми використовуємо передові підходи і моделі по врегулюванню заборгованості і не тільки ефективно повертаємо кошти клієнтам, але одночасно з цим, допомагаємо знайти вихід зі складної ситуації для кожного позичальника.

Наші принципи базуються на відповідності етичним, юридичним нормам і клієнторієнтована підході.

Ми готові стати Вашим партнером вже сьогодні!