Стягнення боргів у банкрота

У більшості випадків, стягнення заборгованості на досудовому етапі - найбільш ефективний і швидкий спосіб повернення боргу.
Більш ніж у 80% справ ми досягаємо результату стягнення заборгованості на досудовому етапі. У разі, якщо заборгованість не повернута, ми забезпечимо її судове стягнення.
Процедура стягнення включає:
відправка повідомлень про стан боргу та правові наслідки несплати (SMS GSM, Viber, Telegram)
• відправка голосових повідомлень про стан боргу (Collection IVM)
• відправка листів вимог про заборгованість
• дзвінки фахівців з врегулювання заборгованості
• спільний пошук рішень з боржником по виходу з прострочення
• відновлення контактності боржників (Skip Tracing)
Стягнення боргів у банкрота
Отримайте професійну консультацію з повернення боргів
Що ми робимо
Заявка
Обираєте послугу і телефонуєте нам, або відправляєте заявку через форму на сайті
Аналіз
Спеціаліст аналізує вашу інформацію, готує низку питань та зв'язується з вами
Роботи
Укладення офіційного договора і проведення комплексу заходів по стягненню боргів
Результат
Отримання замовником суми боргу і компенсацій. Остаточний розрахунок з нами
Показники нашої роботи
Отримайте професійну консультацію з повернення боргів
Відгуки клієнтів

Стягнення заборгованості з банкрута

«Як стягнути борг, якщо боржник банкрут?» - це питання цікавить багатьох кредиторів. Багато хто знає, що якщо фізособа чи юрособа (підприємство, компанія і т.д.) провело процедуру банкрутства, то всі наявні заборгованості, незалежно від суми, можна не повертати.

Відповідно до Закону України «Про виконавче провадження» виконавче провадження підлягає припиненню, якщо судом порушено провадження у справі про банкрутство боржника. Але це зовсім не означає, що неможливо стягнення заборгованості з банкрута.

Як повернути борг, якщо боржник банкрут

Боржник визнається господарським судом України банкрутом тільки в тому випадку, якщо протягом 120 днів з дня відкриття провадження у справі про неплатоспроможність зборами кредиторів не прийнято рішення про схвалення плану реструктуризації заборгованостей. Реструктуризація - це зміна умов: процентної ставки за кредитом, списання частини боргу, виконання зобов'язань третіми особами, повне списання боргу. Зниження процентної ставки або списання частини боргу - це можливість вирішити спір, повернути частину грошей і уникнути довгих розглядів.

Якщо ж особа визнана банкрутом, то починається процедура погашення боргів. Погашення боргів здійснюється за рахунок грошей, отриманих від реалізації ліквідного майна боржника.

Якщо процедура банкрутства проводиться підприємством або іншою юридичною особою, то борг може бути покладено на плечі директора. Кодекс України «За процедурами банкрутства» передбачає солідарну відповідальність керівника підприємства за незадоволення вимог кредиторів.

Що робити, якщо у боржника немає майна?

Стягнення заборгованості з банкрута істотно ускладнюється, якщо у боржника немає майна та інших активів. В ході судового процесу про визнання банкрутом можуть надаватися документи, які дадуть суду підстави закрити справу.

Підставами для закриття справи є:

• Неправдива або неповна інформація в декларації про майно;
• Документи, що підтверджують, що боржник раніше притягувався судом за дії через неплатоспроможність;
• З метою ухилення від сплати боргу боржник придбав або переписав майно на родичів.

Допомога по стягненню боргу з банкрута фізичної або юридичної особи

Наше колекторське агентство надає послуги зі стягнення боргів з банкрутів. Ми допомагаємо вирішувати навіть найскладніші і тривалі суперечки. Колектори і юристи агентства використовують всі наявні і дозволені законом України інструменти для повернення боргу з банкрутів. Клієнтові потрібно лише пред'явити вимоги і надати всі необхідні документи.

Якщо потрібно стягнути борг з банкрота, то довірити це потрібно професіоналам, які розбираються у всіх нюансах цієї процедури. Наші фахівці зі стягнення боргів мають великий досвід у подібних справах. Тому вони часто домагаються позитивних результатів з мінімальними витратами.
Поширені питання
Нашому підприємству заборгували гроші. Як повернути борг?
Якщо у контрагента виникла заборгованість перед Вашим підприємством, є два шляхи врегулювання даного питання.

- Перший шлях це досудове врегулювання спору. Для початку можна спробувати провести переговори з боржником. Якщо переговори не дадуть необхідного результату потрібно звернутися до боржника з письмовою претензією (порядок пред'явлення претензії визначений в ст.6 ГПК).

- Другий шлях це врегулювання спору в судовому порядку. Для врегулювання спору в судовому порядку необхідно спочатку спробувати вирішити спір в досудовому порядку. Так як суд попросить надати докази досудового врегулювання спору (таким доказом служить претензія і доказ її вручення).

Ухвалення позитивного рішення суду ще не означає повернення боргу. Якщо контрагент ухиляється від виконання рішення суду необхідно звертатися в Державну виконавчу службу. Але після цього не варто сідати, склавши руки і чекати коли буде виконано рішення суду, а потрібно контролювати весь процес виконавчого провадження.
Як повернути борг по розписці?
Якщо позичальник не повертає в добровільному порядку кошти, які він отримав за розписці, необхідно звертатися до суду з позовом.

На підтвердження укладення договору позики та його умов може бути представлена розписка позичальника.

Верховний суд, посилаючись на ст. 1046 1047, 1049 Цивільного кодексу, не тільки підтвердив, що договір позики означає факт передачі грошей, а й визнав, що такий документ може бути підписаний тільки позичальником - підпис кредитора не потрібна.

Тобто, звернувшись до суду з правильно складеним позовом і належними доказами, є всі шанси отримати позитивний результат. Але для отримання 100% результату необхідно звертатися до професійного юриста.
Які будуть наслідки, якщо я не поверну борг?
Беручи гроші в борг, слід пам'ятати, що їх рано чи пізно доведеться повертати. Важливо обговорити з кредитором терміни і умови повернення боргу, щоб потім не виникали зайві питання. Якщо все-таки позичені гроші немає можливості повернути, необхідно знати, які наслідки чекають в разі неповернення боргу. У разі порушення зобов'язання боржник на вимогу кредитора зобов'язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, і три проценти річних від простроченої суми. Законом або договором може бути встановлений інший розмір відсотків.Зазвичай боржник не звільняється від відповідальності за неможливість виконання боргу, однак є винятки. Особа, яка порушила зобов'язання, звільняється від відповідальності за порушення зобов'язання, якщо доведе, що це порушення сталося внаслідок випадку або непереборної сили.

Також особа може не повертати борг і неустойку (штраф, пеню) у разі закінчення терміну позовної давності, при цьому виникають зобов'язання по сплаті податків з суми неповерненого боргу. Для стягнення боргу застосовується загальна позовна давність у три роки, для вимог про стягнення неустойки (штрафу пені) застосовується позовна давність в один рік, якщо інше не передбачено договором або законом.

Для отримання більш детальної інформації звертайтеся до юристів нашої компанії.