Відгуки

Відгуки клієнтів

ТОВ «1 БЕЗПЕЧНЕ АГЕНТСТВО НЕОБХІДНИХ КРЕДИТІВ» (далі Mycredit)
успішно співпрацює з ТОВ «Кредіт Борг Солюшенз»
(далі Компанія).
За цей час Компанія демонструє високі показники єфективності та віконання поставлених планів, оперативність у вирішенні питань та відкритість до діалогу, своєчасність надання звітності. Компанія дотрімується етічних норм, та дбає про репутацію своїх клієнтів.
Mycredit рекомендує Компанію як професійного та надійного партнера, який прагне взаємовигідної та довгострокової співпраці.

ТОВ «Фінансова компанія ФОРЗА» засвідчує, що компанія ТОВ «Кредіт Борг Солюшенз» є парнтнером Товаріства по наданню послуг у сфері стягнення проблемної заборгованності. Висока кваліфікація і компетентність фахівців ТОВ «Кредіт Борг Солюшенз» дозволяє вирішувати поставленні завдання своєчасно і надати результати роботи в доступній формі.
За результатами роботи з ТОВ «Кредіт Борг Солюшенз», варто відзначити прозорість взаємовідносин комплексне та оперативне обслуговування справ, запеспечення статістічної та аналітичної звітності, високу ефективність повернення заборгованності на різних стадіях врегулювання боргу.
Враховуючі позітівний досвід співпраці, ТОВ «Фінансова компанія ФОРЗА» з упевненістю рекомендує ТОВ «Кредіт Борг Солюшенз» компаніям, зацікавленим в отриманні якісних юридичних послуг як надійного та професійного ділового партнера.

Директор Д.В. Стензя
г. Киев
Генеральний директор М.М. Кривошеєв
г. Киев