Колекторські послуги
Допомога у стягненні заборгованості
Повернення боргів
Послуги

Послуги

Отримайте професійну консультацію з повернення боргів

Компанія Сreditdebt: коли повернення грошей перестає бути проблемою

Якщо ви зараз читаєте цей текст, значить, ви зіткнулися з необхідністю примусового стягнення боргу і не знаєте, як зробити повернення коштів без сторонньої допомоги. А ще це означає, що ви звернулися за адресою. Компанія Сreditdebt - це відмінне місце, куди звернеться по поверненню боргу можна в будь-якому місті України, будь то Дніпро, Харків, Київ чи будь-який інший населений пункт. Команда фахівців з багаторічним професійним досвідом допоможе повернути кредит від фіз- і юр. осіб, зберігаючи повну конфіденційність клієнтів. Сама ж процедура стягнення не зажадає від вас ніяких додаткових зусиль, крім надання потрібної інформації.

Коли нічого не допомагає, допоможе Creditdebt

Коли між позичальником і кредитором виникає повне нерозуміння, сума боргу продовжує зростати, а наявності розписки і навіть погрози фізичної розправи (а таке теж трапляється досить часто) не призводять до бажаного ефекту, знадобиться допомога стягнення боргу від третьої сторони. У нашому випадку - агентство Сreditdebt, де можуть знайти рішення навіть для самих складних і заплутаних питань.

Процес роботи колекторів компанії на перших етапах зводиться до наступного:
• доступне і об'єктивне пояснення вимоги про повернення боргу сторонам;
• детальний опис позиції, в яких вони знаходяться;
• надання реальної оцінки ситуації, що склалася;
• опрацювання оптимального пропозиції по процедурі стягнення боргів для клієнта з мінімальними витратами часу.

У разі продовження опору з боку боржника, фірма змінить форму і порядок стягнення боргу і вимоги, що пред'являються, що підвищить гарантію позитивного вирішення питання в сторону клієнта.

Не буває безвихідних ситуацій - бувають безграмотні колектори

Гроші, а точніше їх відсутність, можуть привести бізнес навіть найуспішнішого підприємця до банкрутства. І не обов'язково через падіння акцій або кризи. Банальна відмова оплати наданих компанією послуг або товарів, зневага замовником умовами договору, виплата незначної частини позики або повна відмова від виплат - вага це призведе до необхідності стягнення заборгованості боргів і звернення до команди професіоналів.
Незалежно від форми власності, заборгованість залишається такою до моменту її повного погашення боржником. І яким би не був порядок стягнення боргів в Україні, замовника буде цікавити тільки кінцевий результат і якість виконаної роботи.

Щоб виправдати довіру клієнтів, Сreditdebt озброїлися кращими експертами і виконали величезну роботу, щоб перевага співпраці з нами не викликали сумнівів. Тому сьогодні наше агентство надає наступний спектр послуг та має такі переваги перед конкурентами:

• стягнення боргів через банкрутство;
• регулярне оновлення актуальних контактів з боржника;
• пошук контактів пов'язаних з позичальником осіб;
• оновлення контактної інформації по боржнику і пов'язаним з ним особами через соціальні мережі;
• позасудове стягнення боргів;
• самостійний збір і оформлення всіх необхідних документів для відкриття судового провадження;
• відкриття судового та виконавчого провадження;
• проведення особистих зустрічей з позичальниками;
• виїзд на об'єкти нерухомості;
• збір пакету необхідної інформації по предмету застави;
• стягнення частини боргу;
• побудова і ведення комунікація з ВДВС.

Додатково повернення грошового боргу контролюється спеціальною автоматизованою системою через розсилку регулярних нагадувань позичальникам про необхідність здійснення виплат або повного погашення заборгованості. Тому для Сreditdebt черговість стягнення боргів не має значення - кожен клієнт завжди знаходиться в полі зору колекторів, його питання залишаються першочерговими, чому стягнення боргів в Харкові, Києві чи іншому місті країни не буде відкладатися до чергового нагадування з боку замовника.

Ціни на послуги

Назвати точну вартість послуг Сreditdebt неможливо з однієї простої причини - кожен випадок унікальний і вимагає індивідуального розгляду. Але ось що можна сказати з 100% упевненістю, так це те, що стягнення боргів тут здійснюється професіоналами своєї справи.

Про якість послуг, що надаються сама за себе говорить ситуація, коли позичальники, з якими ми стикалися в ході вирішення питань колишніх або нинішніх клієнтів, через деякий час самі ставали нашими новими замовниками.
Поширені питання
Нашому підприємству заборгували гроші. Як повернути борг?
Якщо у контрагента виникла заборгованість перед Вашим підприємством, є два шляхи врегулювання даного питання.

- Перший шлях це досудове врегулювання спору. Для початку можна спробувати провести переговори з боржником. Якщо переговори не дадуть необхідного результату потрібно звернутися до боржника з письмовою претензією (порядок пред'явлення претензії визначений в ст.6 ГПК).

- Другий шлях це врегулювання спору в судовому порядку. Для врегулювання спору в судовому порядку необхідно спочатку спробувати вирішити спір в досудовому порядку. Так як суд попросить надати докази досудового врегулювання спору (таким доказом служить претензія і доказ її вручення).

Ухвалення позитивного рішення суду ще не означає повернення боргу. Якщо контрагент ухиляється від виконання рішення суду необхідно звертатися в Державну виконавчу службу. Але після цього не варто сідати, склавши руки і чекати коли буде виконано рішення суду, а потрібно контролювати весь процес виконавчого провадження.
Як повернути борг по розписці?
Якщо позичальник не повертає в добровільному порядку кошти, які він отримав за розписці, необхідно звертатися до суду з позовом.

На підтвердження укладення договору позики та його умов може бути представлена розписка позичальника.

Верховний суд, посилаючись на ст. 1046 1047, 1049 Цивільного кодексу, не тільки підтвердив, що договір позики означає факт передачі грошей, а й визнав, що такий документ може бути підписаний тільки позичальником - підпис кредитора не потрібна.

Тобто, звернувшись до суду з правильно складеним позовом і належними доказами, є всі шанси отримати позитивний результат. Але для отримання 100% результату необхідно звертатися до професійного юриста.
Які будуть наслідки, якщо я не поверну борг?
Беручи гроші в борг, слід пам'ятати, що їх рано чи пізно доведеться повертати. Важливо обговорити з кредитором терміни і умови повернення боргу, щоб потім не виникали зайві питання. Якщо все-таки позичені гроші немає можливості повернути, необхідно знати, які наслідки чекають в разі неповернення боргу. У разі порушення зобов'язання боржник на вимогу кредитора зобов'язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, і три проценти річних від простроченої суми. Законом або договором може бути встановлений інший розмір відсотків.Зазвичай боржник не звільняється від відповідальності за неможливість виконання боргу, однак є винятки. Особа, яка порушила зобов'язання, звільняється від відповідальності за порушення зобов'язання, якщо доведе, що це порушення сталося внаслідок випадку або непереборної сили.

Також особа може не повертати борг і неустойку (штраф, пеню) у разі закінчення терміну позовної давності, при цьому виникають зобов'язання по сплаті податків з суми неповерненого боргу. Для стягнення боргу застосовується загальна позовна давність у три роки, для вимог про стягнення неустойки (штрафу пені) застосовується позовна давність в один рік, якщо інше не передбачено договором або законом.

Для отримання більш детальної інформації звертайтеся до юристів нашої компанії.